תרועת הפסטיבלים 13 במאי 2016תרועת הפסטיבלים הינו מסע אישי, מוסיקלי ומלא הומור, החולק כבוד לפסקול ההוויה הישראלית ועוקב אחר דרכיה הפתלתלות של המדינה. השירים מלאי ערכים, פאתוס ואהבת מולדת, פרי יצירתם של המלחינים הבלתי נשכחים שארץ ישראל טיפחה והוקירה. כל אלו, יוצרים חוויה ישראלית מובהקת ומזוקקת בעיבודים חדשים ובביצועים שטרם נראו לשירים אלו.

במהלך ההכנות למופע, נפגשו חני ודץ לסדרת תחקירים מעמיקה עם אנשי מקצוע הקשורים בצורה זו או אחרת לנושא. בין היתר נפגשו עם חנוך חסון, המפיק האגדי שהפיק את כל פסטיבלי הזמר, מהראשון עד האחרון, ושמעו ממנו סיפורים על מאחורי הקלעים. חלקם ייחשפו לראשונה במופע.

עוד ישבו השניים עם יואב גינאי, עורך התרבות של הערוץ הראשון ועם יובל ניב, עיתונאי בידיעות אחרונות, שקיבל את הדוקטורט שלו על מחקרו בנושא פסטיבלי הזמר. ואיך אפשר בלי פגישה עם המנחה המיתולוגית האחת והיחידה הלא היא רבקה מיכאלי, שהכניסה אותם עמוק אל תוך האווירה.

המופע מלווה בהרכב נגנים, המגישה עיבודים חדשניים ומלאי-יופי לקלאסיקות האהובות. כל זאת, בניצוח המוסיקאי הצעיר והמחונן, אביב קורן (זוכה פרס המחזמר 2016 על המחזמר 'גולדי חזיות', ויוצר מוזיקלי בבית לסין).


 

להזמנת הופעות: פיסטוק אמנים www.fistukartists.co.il

טלפון: 03.5665757 פקס: 03.5665858 מייל: gidi@fistukartists.co.il